Masz ochotę na szalone zakupy? Weź udział w konkursie!

przez Malwina

Co byście kupili, mając do dyspozycji voucher o wartości 600 zł do sklepu RTV Euro AGD? Wymarzony mikser, zestaw noży, a może nową patelnię? Spożytkowanie takiej kwoty wbrew pozorom nie jest zadaniem łatwym. 
Gdy poproszono mnie o skomponowanie mojego własnego zestawu upragnionych produktów, spędziłam dobrą godziną na przeglądaniu i porównywaniu sprzętu AGD. A co takiego znalazło się na mojej liście „must have”? Wybrałam produkty, dzięki którym mogę wyczarować pyszne potrawy, począwszy od śniadania po wieczorek filmowy w gronie przyjaciół. Odsyłam Was na stronę CupoNation, gdzie właśnie odbywa się konkurs, w którym można wygrać wspomniany voucher o wartości 600 zł. 

Co trzeba zrobić?

Wystarczy wejść na stronę konkursową CupoNation, zagłosować na jeden spośród trzech zestawów przygotowanych przez blogerów i w komentarzu uzasadnić swój wybór. Głosy bez pozostawionego komentarza nie będą brane pod uwagę w konkursie. 

Co możecie wygrać?

Na autora najciekawszego komentarza czeka voucher o wartości 600 zł do sklepu RTV Euro AGD

Czas trwania konkursu

Konkurs trwa od 24 lutego do 3 marca. Wyniki zostaną ogłoszone 9 marca.

Powodzenia!

KONKURS ZOSTAŁ ZAKOŃCZONY

3 komentarze
0

Podobne posty:

3 komentarze

Monika Bandura 24/02/2015 - 2:11 pm

Głos oddany 😉 Powodzenia!!

Odpowiedz
Magda C. 24/02/2015 - 7:33 pm

Głos oddany 🙂

Odpowiedz
JustInka 03/03/2015 - 9:17 am

Rzutem na taśmę udało mi się oddać głos 🙂

Odpowiedz

Skomentuj

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych osobowych przez stronę Filozofia Smaku

Ta strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia jakości obsługi. Zaakceptuj Czytaj więcej: Polityka prywatności i plików cookies