Lunchbox/bento

przez Malwina
Lunchbox/bento

Filozofia Smaku to miejsce, w którym z dużym zaangażowaniem od ponad 7 lat promuję ideę zdrowych posiłków na wynos. Znajdziecie tu sprawdzone przepisy do lunchbox, testy pudełek i termosów, artykuły o bento, gotowe menu wraz z listą zakupów i wiele innych. Bez wątpienia to największy polski blog poświęcony tematyce lunchbox, bento, meal prep, food prep.

Znajdziesz mnie także tutaj:

Gruba na Facebooku – Make bento, not war – zdrowe i smaczne lunchboxy.

Fanpage – Make bento, not war!

Instagram – @makebentonotwar

Aby ułatwić Wam nawigację na stronie, wpisy związane z tematyką bento/lunchbox zostały podzielone na kategorie:

  • Make bento, not war! – cotygodniowy cykl postów, w których pokazuję lunchboxy moje oraz Połówka. Zarówno mięsożercy, jak i zwolennicy kuchni roślinnej, znajdą tu coś dla siebie. Po nowe wpisy zapraszam w każdy poniedziałek rano. Bento moje i moich czytelników możecie też znaleźć na Instagramie #makebentonotwar.
  • Bento Prep – cykl wpisów, w których pokazuję jak zaplanować smaczny lunchbox, dzielę się trikami, dzięki którym można zaoszczędzić na czasie spędzonym w kuchni. Znajdziecie tu zestawy posiłków przygotowane zazwyczaj na dwa dni do przodu. Produkty i potrawy dobieram w taki sposób, aby jedzenie było w dalszym ciągu smaczne i zdrowe.
  • Moja bento historia – cykl wpisów gościnnych, w których zaprzyjaźnieni blogerzy, a także czytelnicy bloga, piszą o swojej przygodzie z bento, dzielą się wskazówkami i podsuwają sprawdzone przepisy na lunchbox.
  • Testy lunchboxów – kupiłam i przetestowałam kilkadziesiąt pudełek na lunch. Jeśli planujecie zakup lunchboxu, koniecznie zapoznajcie się z moimi recenzjami.

Codzienne bentowanie z pewnością ułatwi Wam  darmowy planer posiłków.


Ta strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia jakości obsługi. Zaakceptuj Czytaj więcej: Polityka prywatności i plików cookies