Naj grudnia ’20

przez Malwina

Dzień dobry,

Miałam nie publikować podsumowania grudnia, bo lada chwila będzie już luty, ale te piękne dodatki do fotografii kulinarnej muszę Wam pokazać. Kupiłam nową szafę do pracowni, więc w końcu mogłam wszystko porządnie zorganizować i poukładać. Postawiłam na kryterium kolorystyczne, które przy stylizowaniu sprawdza się u mnie zawsze najlepiej. Postaram się wkrótce pokazać Wam zawartość szafy z akcesoriami, a tymczasem zapraszam na nowe naj miesiąca.

Ceramika dla restauracji

W Bela Mesa trafiłam na fajne promocje jeszcze w listopadzie i przyznam, że mocno się obkupiłam w wyjątkowo ładną ceramikę. Były też miedziane i złote sztućce – co ważne, nie zdzierają się jak większość tych z sieciówek. Postawiłam głównie na brązy i beże, bo tych brakowało w mojej kolekcji naczyń do fotografii kulinarnej.

Tu ciąg dalszy beży – jest to głównie kolekcja Escura. Potrawy pięknie prezentują się w tych talerzach. Jeśli znacie jakieś inne sklepy z ładną ceramiką restauracyjną, to dawajcie znać w komentarzach. Ale koniecznie sprzedających produkty na sztuki, bo niestety większość oferuje zestawy po 6 lub 12 sztuk.

Zakupy w Tk Maxx

Znów brązy i beże, tym razem z Tk Maxx. Talerze i miski to kolekcja Sahara – ma ładne matowe wykończenie. Do tego szklanki w miodowym odcieniu… wyprodukowane w Polsce.

Talerze z motywem roślinnym

Takich talerzy w grudniu kupiłam o wiele więcej – świetnie się z nich je, szczególnie dania z makaronem. W Tk Maxx było o wiele więcej misek z takimi roślinnymi motywami, obstawiam że gdy w końcu otworzą galerie też na nie traficie.

Biała nakrapiana ceramika

Te talerze wypatrzyłam u jednej z dziewczyn na Ig. Jak się okazało takie cudeńka można zakupić w Agata Meble i to w naprawdę przyzwoitej cenie. Gdybyście szukali, to kolekcja nazywa się Sandy.

Spodobało Wam się coś szczególnie?

0 komentarz
2

Skomentuj

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych osobowych przez stronę Filozofia Smaku

Ta strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia jakości obsługi. Zaakceptuj Czytaj więcej: Polityka prywatności i plików cookies