Konkurs z Mąką Basią

przez Malwina
Właśnie rozpoczął się IV etap konkursu kulinarnego organizowanego przez Mąkę Basię, w którym mam przyjemność zasiadać w jury. Etap ten potrwa do 11 marca do godziny 11:59. 

Kolejny i już ostatni etap konkursu rozpocznie się 11 marca o godzinie 12:00 i potrwa do 18 marca do godziny 11:59.

W konkursie tym możecie wygrać fajne zestawy kuchennych gadżetów. W skład każdego zestawu wchodzą: przesiewak Cuispiro, miarki kuchenne Bodum, zestaw do dekoracji Cuispiro, forma na babeczki w kształcie róży oraz rękawica-łapka w kształcie świnki Piggy.

Zadaniem konkursowym jest przygotowanie potrawy z użyciem Mąki Basia, zrobienie jej zdjęcia i przesłaniu poprzez formularz w aplikacji konkursowej na portalu Facebook lub Nasza Klasa. W każdym etapie jedna osoba nagradzana jest zestawem gadżetów kuchennych. Dodatkowo trzy najlepsze przepisy z każdego etapu zostaną zamieszczone w książce kucharskiej Mąki Basi.

*wpis sponsorowany

0 komentarz
0

Skomentuj

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych osobowych przez stronę Filozofia Smaku

Ta strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia jakości obsługi. Zaakceptuj Czytaj więcej: Polityka prywatności i plików cookies